Garanti Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin web sitesine hoşgeldiniz. Sitede yandaki menüyü kullanarak ürünlerimiz ve sigorta hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

AXA Acentesi Garanti Sigorta Aracılık Hizmetleri , yıllardır bireysel ve kurumsal sigortalarınız için değişik alternatifleri ve ürünleri, AXA güvencesiyle hizmetinize sunmaktadır.

Şirketimiz 12 Ağustos 2008 tarihi itibariyle AXA SİGORTA ünvanıyla faaliyet göstermektedir.

Sigorta işlemleriniz için bizimle iletişime geçmek için "İletişim" bölümünden adres ve telefonlarımızı öğrenebilirsiniz.

AXA SİGORTA’nın Farklılıkları

Tüm Türkiye’ye hizmet veren yaygın dağıtım ağı;

81 ilin 78'inde hizmet veren 1400'ü aşkın acente ve 900'e yakın banka şubesi ile Türkiye'de yaygın dağıtım ağına sahiptir.

Tüm Türkiye’ye ulaşan yaygın servis ağı

Ülke çapına yayılmış 1200'ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhaneler ile yaygın servis hizmeti verilmektedir .

Hasarda 24 saat servis hizmeti

Yılda 365 gün 24 saat hasar anında kesintisiz ulaşılabilen “Hasar İhbar Merkezi” ile müşterilerire ihtiyaç duydukları her anda, çok hızlı hizmet verilmektedir.

Aynı çatı altında hem elementer hem de hayat ürünleri sunulması

AXA Sigorta ve AXA Hayat Sigorta ürünlerinin tek bir çatı altında satılabilmesi ayrıcalığı, müşterilerin birden fazla sigorta ihtiyaçlarında hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Türkiye’nin her yerinde gerçek tek fiyat uygulaması

AXA SİGORTA bireysel sigorta ürünleri Türkiye’deki tüm dağıtım kanallarından aynı fiyatla satılmaktadır. Acenteden acenteye değişen farklı fiyat uygulaması yoktur. Bu yapı sigorta müşterilerinin AXA SİGORTA’ya duyduğu güveni haklı çıkaran, sektörde fark yaratan uygulamalardan biridir.

Müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi

  • AXA SİGORTA bireysel müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun ve “Bireysel Paket Ürünler” geliştirmektedir.
  • AXA SİGORTA kurumsal müşteriler için risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

En yüksek bireysel müşteri memnuniyeti ödülü alan sigorta şirketi

Active Dergisi 1. Uluslar arası Finans Zirvesinde “Bireysel Müşteri Memnuniyeti Ödülü” müşteri memnuniyetinde yaratılan farkın bir göstergesidir.

Kalitesine en çok güvenilen sigorta şirketi

Tüketici Dergisi tarafından verilen Kalite Ödülleri çerçevesinde, 2004 ve 2005 senelerinde arka arkaya “Kalitesine en çok güvenilen sigorta şirketi” AXA SİGORTA seçilmiştir. Bu ödül AXA SİGORTA’nın tüketiciler nezdindeki yeri hakkında en somut kanıtlardan biridir.

İmajı en güçlü sigorta şirketi

TNS Piar tarafından yapılan 2005 Sigorta Sektör Araştırması sonuçlarına göre, imaj oluşturucu özellikler açısından mevcut ve potansiyel sigorta müşterilerinin en başarılı bulduğu sigorta firması AXA SİGORTA'dır. Bu sonuçlara göre AXA SİGORTA, sigortalılar tarafından; en güvenilir, en çok tercih edilen, en tanınmış, sermayesi en güçlü olan, reklamları/tanıtımı en iyi olan, hizmet kalitesi en iyi olan, sektörde lider konumda olan, hizmet ağı en yaygın olan, fiyat ve ödeme koşulları en iyi olan, müşteri ilişkileri en iyi olan, hasarı çabuk ve eksiksiz ödeyen ve ürün çeşitliliği en çok olan sigorta şirketi olarak görülmektedir.

 

 

© AXA SİGORTA - Garanti Sigorta Aracılık Hizmetleri - Feyzullah Gül - 2008 / Tüm Hakları Saklıdır.